У Вінниці відбулось відкриття будівлі Сьомого апеляційного адміністративного суду

Вчора у Вінниці відбулось офіційне відкриття відновленої будівлі Сьомого апеляційного адміністративного суду. У рамках урочистого відкриття відбувся історично-презентаційний вечір, під час якого присутнім презентували відреставроване приміщення пам’ятки архітектури місцевого значення, адже Сьомий апеляційний адміністративний суд розташований у приміщенні готелю «Савой». Будівлю було включено до туристичного маршруту міста Вінниці. Про це з посиланням на Вінницьку ОДА, повідомляє Vlasno.info. Об этом сообщает 05542online.in.ua со ссылкой на СМИ.


syd-1


Під час зустрічі присутні також дізналися про історичні сторінки та про яскравих постатей, чиє життя було пов’язане із пам’яткою архітектури. Під час відкриття історик, директор Центру історії Вінниці Олександр Федоришен виступив із презентацією «Історія «Савою» та «Савой: до та після». У свою чергу, художній керівник хору «Соломія» Назарій Давидовський презентував «Мистецький літопис «Савою».


syd-5


Звертаючись з вітальним словом до гостей, голова Сьомого апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин зазначив: «У даному приміщенні ми працюємо з 2018 року, але завершальний етап реставраційних робіт відбувся саме у 2019 році. У 2011 році ми отримали в оренду дане приміщення. Звичайно, цьому передувала велика робота, проведена Державною судовою адміністрацією України, Вищим адміністративним судом України».


syd-6


Провівши екскурс в історію, Віталій Кузьмишин висловив подяку усім причетним до реставрації будівлі.


Зі знаковою подією присутніх також привітали почесні гості, очільники вищих органів судової влади України.


Голова Верховного Суду України Валентина Данішевська зауважила: «Мені дуже приємно бути присутньою на цій урочистій події. Сьогодні я переконалася в тому, що власне у цьому суді зароджується майбутнє судової системи – електронний суд. Я б хотіла, щоб у цих стінах утверджувалося верховенство права, щоб тут врівноважувалися законність і справедливість. Щоб у коридорах, в залах засідань та в кабінетах панували лише ввічливість, увага, співчуття до людських проблем».


syd-2


З вітальним словом до присутніх також звернулися Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, Голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду України Михайло Смокович, суддя Конституційного Суду України у відставці Олександр Пасенюк, член Вищої ради правосуддя Олег Прудивус.


Під час урочистостей Голові Державної судової адміністрації України Зеновію Холоднюку вручено Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради за активне сприяння у відновленні пам’ятки архітектури місцевого значення, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію.


syd-3


Також Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради за активну участь у відновленні пам’ятки архітектури місцевого значення нагороджено інженера технічного нагляду Івана Колесніченка.


Окремі учасники зустрічі, які брали участь у реставрації, отримали Почесні грамоти Державної судової адміністрації України.


У рамках заходу також відбулось обговорення актуальних питань судової системи України.


Читайте також: На території ще однієї вінницької школи з’явиться спортивний майданчик.


Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписутесь на наш Telegram.Фото: vin.gov.ua


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/30892-u-vinnytsi-vidbulos-vidkryttia-budi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя